ניילון בועות

נייר בועות אשר מכונה לרוב פצפץ הוא אחת ההמצאות הגאוניות בעולם האריזה ומטרתו לספק שכבת הגנה רכה לציוד אשר נארז בתוכו. משתמשים כבר שנים רבות בגלילי ניילון בועות לאריזת חפצים שבירים ורגישים כמו כלי זכוכית למיניהם, כלי קרמיקה או חרסינה, מסכים, ועוד.
לא רק ציוד שביר נוטים לכסות על ידי נייר בועות אלא גם ציוד רגיש אשר לא רוצים שישרט, ישבר או ינזק באופן כזה או אחר במהלך הובלת הציוד או שליחתו בדואר. עטיפת כל חפץ על ידי נייר בועות יספק לו הגנה מקסימלית וכך תצמצמו את הנזקים האפשריים של הובלת הציוד.

ניתן לרכוש נייר בועות במגוון גדלים של גלילי נייר בועות, תלוי כמובן מה כמות הציוד שאותו תרצו לארוז ומה גודלו. אם אתם צריכים לארוז מגוון פריטים בגדלים משתנים אנו ממליצים לרכוש את גליל נייר בועות גדול ממנו תוכלו כמובן לחתוך גם חתיכות קטנות יותר עבור ציוד קטן.

במעבר דירה למשל, הדרך הבטוחה ביותר לארוז חפצים שבירים כמו תמונות עם מסגרת זכוכית, צלחות וכוסות, קנקנים, מנורות ואהילים ועוד היא בעזרת נייר בועות. הדרך היעילה ביותר היא לעטוף כמובן כל חפץ בנפרד עם נייר בועות ואז תוכלו לארוז את כל החפצים העטופים באותו הקרטון בלי שינזקו.

צריכים לארוז ציוד שביר ? פנו עוד היום לאתר AllBox למידע נוסף ורכישה של ניילון בועות, הצוות שלנו ישמח לסייע ולספר לכם על הגדלים הרלוונטיים עבורכם. 
אזל המלאי

5.50

7.00
אזל המלאי
50
יחידות
אזל המלאי

250.00

275.00
מארז קומפלט
5 חדרים
מארז קומפלט
4 חדרים
מארז קומפלט
3 חדרים
מארז קומפלט
2 חדרים
x

#{title}

#{text}

#{price}