פצפצים

נייר בועות אשר ידוע גם בכינוי פצפצים מוכר לכולנו בעיקר מהילדות, כאשר היינו יושבים ומפוצצים בועה בועה בהנאה רבה מהרעש שזה עושה. פצפצים הינו ציוד אריזה אשר קיים שנים בשוק מוצרי האריזה ולא סתם, זהו אכן חומר אריזה איכותי ביותר אשר אין לו מתחרה בשמירה על חפצים שבירים במעבר דירה או כל סוג הובלה.

אחד מיתרונותיו הרבים של נייר פצפצים הוא העובדה שהמשקל שלו הוא כמעט אפסי, וכך אינו מוסיף משקל מיותר לכל פריט אשר עוטפים בו. נייר פצפצים מיועד לאריזה חפצים שבירים בעיקר, וניתן לעטוף כל פריט אף במספר שכבות של פצפצים, תלוי ברמת הרגישות והשבירות של הפריט.

פצפצים ניתן למצוא בחנויות רבות אך יש סוגים איכותיים ופחות איכותיים של נייר פצפצים. יש נייר פצפצים דק יותר אשר אינו מגן על החפצים באופן מקסימלי, ויש לעטוף כל חפץ בכמה שכבות בכדי לספק לו הגנה הולמת. נייר פצפצים איכותי יותר יהיה עבה יותר ויספק הגנה טובה יותר לפריט העטוף, ובאותו משקל בדיוק כמו הנייר הדק.

פצפצים לכל סוגי המטרות

במעבר דירה, לעתים אנשים מתעצלים לארוז ולעטוף את הרכוש שלהם כמו שצריך, ומשלמים על זה לאחר מכן כאשר הצלחת האהובה עליהם או כוס הקפה שיש להם כבר חמש שנים נשברת לרסיסים. שלא לדבר על מסך טלויזיה או ארונית עם דלתות זכוכית, רכוש בעל ערך כספי רב יותר.

רוצים להגן על הציוד שלכם בדרך הטובה ביותר ? רכשו נייר פצפצים עוד היום באתר AllBox במחיר המשתלם ביותר.
אזל המלאי

5.50

7.00
אזל המלאי
50
יחידות
אזל המלאי

250.00

275.00
מארז קומפלט
5 חדרים
מארז קומפלט
4 חדרים
מארז קומפלט
3 חדרים
מארז קומפלט
2 חדרים
x

#{title}

#{text}

#{price}